Tartalom feltöltő (Online hirdetési szakértő)

Cég: 23Media Services Kft.
Helyszín: Tiszaug

Állásleírás:
Cégünk a 23 Media Services Group online marketing ügynökség keresi lelkes és nagyon precízen dolgozó online hirdetési szakértő kollégáját a csapatába.

Fő feladata lesz: online hirdetések pontos és hatékony feltöltése szöveges, videós és képi tartalommal Jófogás, Agroinform és egyéb hirdető oldalakra.

– Pontosan és eredményes hirdetés feltöltés online hirdetőoldalakra.
– Képes és szöveges tartalom pontos és vonzó módon történő megfelelő formában való megjelenítése.

Szorosan együttműködni a marketing csapattal annak érdekében, hogy a hirdetések maximálisan eredményesek legyenek.

Rendszeres jelentések készítése és az eredmények elemzése, hogy folyamatosan javítsuk a hirdetési stratégiákat és teljesítményt.

Elvárások:
Kiváló kommunikációs és együttműködési készség.
Nagyfokú pontosság és figyelem a részletekre.
Monotonitás tűrés

Előny:
– Legalább 1-2 év tapasztalat az online hirdetések területén.
– Képzettség vagy gyakorlati tapasztalat a digitális marketing területén.
– Képesség a határidők szoros betartására.
Angol nyelv ismerete elsősorban írásban

Ha szeretnél csatlakozni dinamikus csapatunkhoz, és részt venni izgalmas online marketing projektekben, küldd el önéletrajzod, fizetési igényed és motivációs leveled a következő e-mail címre: [email protected]
Kérjük, a tárgy mezőben tüntesd fel az „Online hirdetési szakértő” pozíciót.

Google Ads Support

Pozíció: Google Ads support

Cégünk a 23 Media Services Group online marketing ügynökség keresi ambiciózus és lelkes Google Ads gyakornokát, aki szeretné fejleszteni tudását és tapasztalatát a Google Ads területén.

Ez a pozíció remek lehetőséget kínál egy olyan személy számára, aki érdeklődik az online CPC hirdetések iránt, és szeretne részt venni izgalmas kampányokban.

Főbb feladatok:
– Segítségnyújtás a Google Ads szakértőnek a hirdetésvariációk létrehozásában és optimalizálásában.
– Kép- és videós anyagok gyűjtése és összeállítása Google Shopping, Performance Max és YouTube hirdetésekhez.
– Rendszeres adatkövetés és jelentések készítése a kampányok teljesítményéről.
– Kreatív ötletek megosztása a hirdetési stratégiák fejlesztése érdekében.
– Trendek és változások figyelése
– Szoros együttműködés a marketing csapat tagjaival.

Elvárások:
– Érdeklődés és alapvető ismeretek a digitális marketing és a Google Ads terén.
– Kiváló kommunikációs, szövegíró képesség és együttműködési készség.
– Képes kezdeményezni és hatékonyan együttműködni a csapattal.
– Jó problémamegoldó képesség és analitikai gondolkodás.
Rugalmasság

Ha szeretnél részt venni egy dinamikus és inspiráló környezetben, és fejleszteni kívánod tudásodat és tapasztalatodat a Google Ads területén, küldd el önéletrajzod és motivációs leveled a következő e-mail címre: [email protected] . Kérjük, a tárgy mezőben tüntesd fel a „Google Ads Support” pozíciót.

Grafikus gyakornok

Cégünk a 23 Media Services Group online marketing ügynökség keresi kreatív és tehetséges grafikus gyakornokot csapatába.

– Kreatív grafikai tartalmak létrehozása: online hirdetésekhez, social média posztokhoz, weboldalakra, nyomtatott reklám anyagokra stb.

Együttműködés a marketing csapattal a kreatív koncepciók kidolgozásában és megvalósításában.
A grafikai tartalmak tervezése és szerkesztése az ügyfelek igényei szerint.
Képalkotás és vizuális kommunikáció terén való új ötletek és trendek kutatása és megvalósítása.

Elvárások:
– Folyamatban lévő vagy befejezett tanulmányok grafikai területen (grafikai design, vizuális kommunikáció vagy hasonló területeken).
– Kreativitás és tehetség a grafikai tervezés terén.
– Kiváló ismeretek a grafikai tervező szoftverekben (pl. Adobe Photoshop, Illustrator stb.).
– Jó kommunikációs és együttműködési készség.
Képesség a határidők betartására és több projekten való egyszerre való munkavégzésre.

Ha szeretnél részt venni egy dinamikus és inspiráló környezetben, ahol lehetőséged van fejleszteni grafikai képességeidet és tapasztalatot szerezni az online marketing területén, küldd el önéletrajzod, fizetési igényed és portfóliód a következő e-mail címre: [email protected]. Kérjük, a tárgy mezőben tüntesd fel a „Grafikus gyakornok” pozíciót.

Junior Marketing Manager

Cégünk a 23 Media Services Group online marketing ügynökség. Keressük lelkes és kreatív marketing munkatársunkat csapatunkba. Ez a pozíció ideális lehetőséget kínál egy olyan személy számára, aki szeretne részt venni a különböző marketingkampányok tervezésében és végrehajtásában, valamint hozzájárulni ügyfeleink online jelenlétének növekedéséhez.

Részvétel a marketingkampányok tervezésében és végrehajtásában, beleértve a kreatív tartalom létrehozását és közzétételét, szövegek megírását
Rendszeres adatkövetés és elemzés a kampányok hatékonyságának mérésére és optimalizálására.
Kreatív ötletek megosztása és a marketing stratégiák folyamatos fejlesztése.

Szoros együttműködés a marketing csapat többi tagjával.

Elvárások:
– Legalább 1-2 év tapasztalat marketing területén, ideálisan digitális marketingben vagy online reklámozásban.
– Kiváló kommunikációs és együttműködési készség.
– Kreativitás és problémamegoldó képesség.
Képesség az adatok elemzésére és a kampányok hatékonyságának értékelésére.
Rugalmasság és képesség a változó munkakörnyezethez való alkalmazkodásra.
Ha szeretnél csatlakozni egy lelkes és elkötelezett csapathoz, és részt venni izgalmas marketingkampányokban, küldd el önéletrajzod és motivációs leveled a következő e-mail címre: [email protected]. Kérjük, a tárgy mezőben tüntesd fel a “Jr. Marketing Manager” pozíciót.

Call Now Button